На Миколаївщині поліцейські врятували 16-річну дівчину, яка намагалася втопитися,- ВІДЕОВчора, 11 вересня, в Арбузинській громаді Миколаївської області 16-річна дівчина намагалася втопитися. 

Як повідомив начальник поліції Миколаївської області, надвечір до поліції Первомайщини надійшло повідомлення від жінки про те, що вранці поїхала до школи у сусіднє село її 16-річна донька, однак додому не повернулася.

Поліцейські одразу розпочали пошуки, і вже через деякий час помітили дівчину біля водойми в Арбузинській громаді. Побачивши правоохоронців, дівчинка в одязі стрибнула у воду та крикнула їм, щоб вони не наближались, інакше піде на глибину і втопиться, бо не вміє плавати.

Поліцейські намагались заспокоїти дівчинку та вмовити вийти її із води, але вона відмовлялась і все далі заходила у воду. Тоді правоохоронці вирішили не гаяти часу та, підібравши слушний момент, кинулися у воду, аби недопустити непоправного та врятувати.

Шайхет зазначив, що зараз з дівчинкою все добре. Правоохоронці провели профілактичні бесіди з батьками і з 16-річною дівчиною та встановлюють причини, які спонукали її до такого вчинку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW