До "яблучної" презентації залишаються лічені години: посилання на пряму трансляцію, зникнення Lightning та інші сюрпризиВереснева презентація від Apple, що вже стала традиційною, розпочнеться за кілька годин, а саме ввечері 12 вересня о 20:00 за Київським часом. Посилання на онлайн презентацію знаходиться внизу статті.

Само собою, головною подією найочікуванішої події осені стане представлення свіжої лінійки смартфонів iPhone 15. Очікується також презентація ще щонайменше двох яблучних новинок - AirPods з портом USB-C, і нових моделей смарт-годинників Apple Watch. Очікується, що на заході буде озвучено дату появи нових операційних систем.

На даний момент достовірною на 100% можна вважати інформацію про те, що нові пристрої від Apple будуть оснащені роз'ємом USB-C, який на вимогу ЄС прийде на зміну фірмовому Lightning. Цікаво, що, найімовірніше, Apple і при переході на новий роз'єм примудрилася знайти лазівку для продажу своїх фірмових кабелів.

Так, є інформація, що заявлену високу швидкість зарядки можна буде отримати, тільки використовуючи сертифіковані кабелі (Made For iPhone). При використанні ж звичайних "не рідних" кабелів швидкість буде занижуватися штучно, за допомогою спеціального чіпа.

Також уже відомо, що чутки про те, що на зміну Pro Max прийде модель Ultra, виявилися, найімовірніше, помилковими. Уже згаданий вище Марк Гурман стверджує, що цього року лінійка iPhone 15 складатиметься з: iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro і "збільшеної версії iPhone 15 Pro". Це означає, що ні Pro Max, ні Ultra чекати не варто. Так це чи ні, можна буде дізнатися вже через кілька годин.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW