Покровчан оштрафували за розведення багаття та неналежне вивезення сміттяВідбулось чергове засідання адміністративної комісії, діяльність якої направлена на повне і об’єктивне з’ясування обставин кожної справи, вирішення її відповідно до законодавства, а також вивчення причин та умов, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень.

Покровчан оштрафували за розведення багаття та неналежне вивезення сміття, фото-1

Присутні розглянули 4 протоколи, які надійшли від комунального підприємства «Муніципальна служба правопорядку», і стосувались порушення правил благоустрою, зокрема, спалювання сухої трави, влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на прилеглій та дворовій території.

Покровчан оштрафували за розведення багаття та неналежне вивезення сміття, фото-2

При розв'язанні питання про накладання адміністративного стягнення, комісія враховувала норми чинного законодавства про адміністративні правопорушення, характер вчиненого правопорушення, ступінь вини правопорушника, його майновий стан, а також обставини, що пом’якшують чи обтяжують відповідальність.

Покровчан оштрафували за розведення багаття та неналежне вивезення сміття, фото-3

За результатами засідання комісії, на правопорушників накладено штрафи у розмірі мінімального стягнення – 340 грн.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW