У житомирській філармонії відбулася музично - розважальна феєрія для всієї родини «Все буде добре», ФОТО, ВІДЕОВ Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера відбулася музично - розважальна феєрія для всієї родини «Все буде добре».

Про захід розповіли на сторінках філармонії в соціальних мережах.

Артисти філармонії: Поліський академічний ансамбль пісні і танцю «Льонок», академічна хорова капела «Орея», ансамбль «Солісти філармонії», гурт «Древляни», ФОНО «Родослав», солісти: Вероніка Гуренко, Анна Воронецька, Катерина Морозюк, Ілля Ємець влаштували яскраве дійство для дітей та їх батьків.

У виконанні колективів та солістів звучали відомі українські пісні в сучасній обробці. Це було свято радості та надії, таке важливе, сьогодні, під час війни. Необхідно, щоб кожна дитина була в безпеці і не знала, що таке жорстокість, біль та насильство.

Артисти філармонії робили все для того, щоб діти почувалися щасливими, мріяли про майбутнє і вкотре переконувалися, що українська мелодійна пісня та танок займають значне місце серед культурного надбання нашого народу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW