На Криворіжжі виявили браконьєрів, які наловили риби на майже півмільйона гривень, - ФОТОНа Криворіжжі виявили порушників правил рибальства, які завдали збитків державі на майже півмільйона гривень.

Про це повідомляє Дніпропетровській рибоохоронний патруль.

Так, 9 вересня під час рейду викрито громадянина, який ловив водні біоресурси з човна 4 сітками. У такий спосіб порушник добув 20 кг риби: карась сріблястий – 55 особин, лящ – 9 особин, окунь – 3 особини. Збитки становлять 104 958 грн. Інцидент зафіксовано на р. Бокова, поблизу с. Грузька Григорівка Криворізького району Дніпропетровської області.

10 вересня виявлено грубе порушення правил рибальства на Красінському водосховищі, в с. Садове Криворізького району Дніпропетровської області. Виявлено порушника, який здійснював вилов риби на гумовому човні човні забороненими знаряддями. За допомогою 2 ятерів порушник наловив 321 особину карася сріблястого. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 54 кг. Збитки становлять 365 211 грн.

На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі до правоохоронних органів за місцями скоєння правопорушень. Розглядається питання про відкриття кримінальних проваджень за ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним промислом). Плавзасоби, заборонені знаряддя лову вилучено слідчими до рішення суду. Незаконно добуті водні біоресурси передано суб'єкту господарювання, з яким укладено договір про відповідальне зберігання продукції (живу рибу випущено в природне середовище існування).

На Криворіжжі виявили браконьєрів, які наловили риби на майже півмільйона гривень, - ФОТО, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW