У селі на Львівщині відкрили новий спортивний майданчик за 4 млн грн11 вересня у селі Містки Пустомитівської громади Львівського району на території Містківського ліцею відкрили спортивний багатофункціональний майданчик з наливним покриттям.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Майданчик облаштували у межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021 – 2025 роки. Його вартість склала 4 млн 299 тис. грн, з них – кошти обласного бюджету у сумі 1 млн 500 тис. грн та 2 млн 799 тис. грн співфінансування із бюджету Пустомитівської територіальної громади у 2023 році. Термін будівництва – червень-серпень 2023 року.

На майданчику площею 42 на 22 метри є можливість займатися  баскетболом, футболом, волейболом. Проведено освітлення та благоустрій території, встановлено сидіння для глядачів.

Для села Містки – це перший сучасний спортивний простір. Його облаштували біля Містківського ліцею, у якому повну загальну середню освіту здобувають 174 дітей.

Загалом у 2023 році з обласного бюджету на будівництво майданчиків та модернізацію спортивних споруд виділено 50 мільйон 200 тисяч гривень. За ці кошти заплановано облаштувати 14 об’єктів спортивної інфраструктури, з яких:

  • 6 майданчиків зі штучним (трав’яним) покриттям- 5 майданчиків з наливним покриттям
  • 2 – спортивні комплекси
  • 1 – тренажерний комплекс.

Майданчик у с. Містки – перший із запланованих 14-ти у межах Комплексної програми.

Читайте також: Львів та Катовіце стали містами-партнерами – СадовийAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW