Закарпатський центр нейрохірургії та неврології співпрацюватиме з французькими колегамиВідповідний меморандум про співпрацю керівник Закарпатського обласного центру нейрохірургії та неврології обласної ради Андрій Смоланка підписав зі своїм колегою — керівником аналогічного закладу з Університетської лікарні міста Лілль.

Про це інформує пресслужба Закарпатської обласної ради.

Це відбулося під час Третього саміту перших леді та джентльменів у Києві. Зі всієї України 25 лікарень підписали такі ж угоди з іноземними партнерами. Центр нейрохірургії та неврології – єдиний у цьому переліку із Закарпатської області.

Документ передусім передбачає обмін досвідом, зокрема щодо проведення тромбектомій. Це операції, які наші медики мають можливість виконувати завдяки новому ангіографу. Такі кроки дозволяють врятувати людей від інвалідизації, зберегти рухливість кінцівок при ішемічному інсульті. Крім того, лікарі з Франції допоможуть покращити процес діагностики в Центрі.

Нейрорадіолог, професор Жан-П’єр Пруво з Університетської лікарні м. Лілль у червні вже відвідував заклад, ознайомився з його можливостями. З керівництвом Центру нейрохірургії і неврології домовився про навчання наших лікарів у Франції, натомість їхні спеціалісти планують влаштувати кілька візитів на Закарпаття тривалістю до місяця.

Такий досвід буде дуже актуальним та корисним для закарпатських лікарів. Це дозволить їм удосконалюватися, рятувати більше життів, ефективніше надавати допомогу пацієнтам після інсульту.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW