Їздили вулицями міста в комендантську годину: у Києві блогерки потрапили у скандал, – ФОТО, ВІДЕОУ мережі розгорається черговий скандал через порушення комендантської години в Києві. Так, дві блогерки хизувались перед підписниками перепустками, що дозволяють перебування на вулиці під час дії комендантської години.

Блогерка під ніком Ta samaya devilвиклала у себе на сторінці в Instagram відео за кермом автівки в нічний час.

Їздили вулицями міста в комендантську годину: у Києві блогерки потрапили у скандал, – ФОТО, ВІДЕО, фото-1

На відео дівчина підспівує під російську поп-музику. Кадри вона прокоментувала написом: «Добре, коли є перепустка, і можна кататися ночами».

Раніше вона вже мала проблеми з поліцією за перевищення швидкості і кермування без прав та у нетверезому стані. Ta samaya devil (Ганну Краснову) патрульні затримували 2020 року і вилучили в неї права, а суд позбавив можливості кермування строком на рік і призначив їй понад 10 тисяч гривень штрафу.

Також своєю перепусткою похизувалася інша мешканка Києва, яка має сторінку в мережах під ніком Tati_Phoenix777.

Відео викликало обурення користувачів і купу запитань щодо того, звідки вона її дістала.

Купа питань з приводу пропуску. Цей пропуск у мене. Блін, я не знаю. У липні був рік як він у мене. Звідки він у мене? Я не буду розповідати. Це особиста інформація – хто мені зробив цей пропуск, так? Ну, звичайно, я не буду про таке розповідати, – сказала дівчина.

Їздили вулицями міста в комендантську годину: у Києві блогерки потрапили у скандал, – ФОТО, ВІДЕО, фото-2

Як ми писали раніше, з 25 вересня у Києві запровадять перепустки нового формату на авто для пересування містом під час комендантської години.

Також повідомляли про те, що сержант роти конвойної служби Головного управління Національної поліції в Київській області Валерій С. під час дії у столиці комендантської години підробляв водієм служби таксі Uklon.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW