"Людина, яка це зробила не думає про карму": автомобіль Віктора Павліка атакували невідомі особиПід час відпочинку відомого співака з Тернопільщини Віктора Павліка разом із дружиною Катериною Реп'яховою, невідомі особи пошкодили автомобіль артиста.

Про це Катерина розповіла на своїй Instagram-сторінці.

Блогерка розповіла, що сім’ї довелося звертатися до правоохоронців через те, що невідомі завдали шкоди панорамному вікну автомобіля артиста.

Автомобіль Павліка був атакований невідомими, які скинули предмет на дах дорогої машини та пошкодили скло у вікні. Співак не одразу звернув увагу на пошкодження, і тому визначити час та обставини події практично неможливо.

“Він не відкривав ту панораму в машині, тому не бачив певний час. А вчора відкрив для Миші. Людина, яка це зробила не думає про карму, а дарма”, – поділилася Репяхова.

"Людина, яка це зробила не думає про карму": автомобіль Віктора Павліка атакували невідомі особи (ФОТО), фото-1

На щастя, автомобіль був застрахований, і артист зможе відшкодувати збитки. У зв’язку з цим Віктор Павлік звернувся до поліції з проханням офіційно зареєструвати подію.

“Заява в поліцію, до страхової, фотографування коду машини, фотографування пробігу, техпаспорту, паспорта, свідоцтва про народження”, – поділилася також Репяхова.

"Людина, яка це зробила не думає про карму": автомобіль Віктора Павліка атакували невідомі особи (ФОТО), фото-2

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW