Протягом 11 вересня рашисти обстріляли з різного виду озброєння 10 громад на Сумщині: є поранені та руйнуванняСумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 11 вересня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 25 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 122 вибухи. Обстрілів зазнали Краснопільська, Юнаківська, Хотінська, Великописарівська, Есманська, Білопільська, Зноб-Новгородська, Середино-Будська, Путивльська, Миколаївська громади.

Краснопільська громада: території рф здійснено мінометні обстріли (28 вибухів) та артобстріл (4 вибухи) Також здійснено БПЛА-камікадзе та ворожим «FPV-дроном».

Юнаківська громада: ворог бив з мінометів (4 вибухи).

Хотінська громада: здійснено обстріли з міномету (20 вибухів) і танка (5 вибухів), АГС (10 вибухів) та артилерії (8 вибухів).

Великописарівська громада: 8 мін скинули росіяни на територію громади та здійснили 5 вибухів з артилерії. В результаті артобстрілу пошкоджено 1 приватне домоволодіння.

Зноб-Новгородська громада: зафіксовано 6 вибухів з міномету. Також з території рф було 10 вибухів з РСЗВ. В результаті обстрілу отримав контузію та забої місцевий мешканець. Також пошкоджено 1 приватний будинок.

Миколаївська сільська громада: були 4 вибухи з міномету.

Путивльська громада: здійснено 7 вибухів з міномету.

Середино-Будська громада: ворог бив з артилерії (6 вибухів).

Білопільська громада: здійснено скидання ВОГ з FPV-дрону, нараховано 2 вибухи.

Есманська громада: з території рф зафіксовано мінометний обстріл (3 вибухи).

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW