Чернігівцям, чиє житло постраждало від бойових дій, виплатять 1,5 мільйони компенсаційУ понеділок, 11 вересня, виконком міськради Чернігова прийняв рішення «Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України».

-На засіданні було прийнято 49 рішень. З них 36 рішень – про надання компенсацій на загальну суму 1 мільйон 555 426 гривень 69 копійок. Сім рішень про відмову: п’ять з них – об’єкт повністю відновлено власником, один – об’єкт значно пошкоджений й не відповідає дії цієї програми, одна заява – у зв’язку з відмовою заявника від компенсації, - розповіла начальниця відділу організації роботи з питань компенсації за пошкоджене та знищене нерухоме майно міської ради Олена Бей-Лось.

Також комісія прийняла 4 рішення про зупинення проваджень. Причому два з них – через те, що чернігівці-заявники перестали виходити з чиновниками на зв’язок.

Нагадаємо, наприкінці липня повідомлялося, що мешканцям Чернігівської області, чиє житло було пошкоджено у наслідок дій білорусо-російських агресорів, вже виплачено 17 мільйонів гривень.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа групаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW