Окупанти відмовили маріупольцям у виплатах компенсацій за пораненняОкупанти жодного разу не виплатити пораненим під час бойових дій маріупольцям обіцяні компенсації.

Про це 0629 повідомила Ангелина Д., маріупольчанка.

Жінка каже, що після встановлення окупації росіяни закликали маріупольців, які отримали поранення або втратили частини тіла в результаті обстрілі, оформлювати документи та подаватись на компенсацію. Але жодної копійки люди так і не отримали.

«Нам кажуть, що на це у Росії немає грошей. Значить, на компенсацію зруйнованого майна гроші є, а за відірвані ноги – грошей немає? Не розумію, навіщо в таком випадку нас треба було гоняти по кабінетах, змушувати стояти у чергах, збирати папірці та довідки. Щоби що? Сказати, грошей немає? Люди з отриманою інвалідністю не мають змоги працевлаштуватись у Маріуполі. Як жити? На що?» - питає жінка.

Нагадаємо, що 24 лютого російська армія вдерлась на територію суверенної України. Почались обстріли Маріуполя. Приблизно 28 лютого російська армія взяла місто у кільце. Маріуполь опинився у повній блокаді. Після чого російська армія почала тотально знищувати місто разом з його мешканцями.

Кількість жертв скалал від 22 до 100 тисяч осіб. Кількість поранених навіть не намагались рахувати.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW