Кого українці вважають відповідальним за корупцію в Уряді та ОВА, – ОПИТУВАННЯСеред українців 78% вважають, що президент країни несе пряму відповідальність за корупцію в уряді та воєнних адміністраціях. Не погоджуються з цим твердженням лише 18% опитаних.

Як повідомляє "Дзеркало тижня", про це йдеться в опитуванні фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва.

Найбільше відповідальність на президента за корупцію в уряді та воєнних адміністраціях покладають на сході – 80,1% громадян, та заході – 79,1%, країни. Водночас в інших макрорегіонах показник покладення відповідальності за корупцію топ-чиновників на главу держави коливається від 75,9 до 77,6%.

Найпоблажливіші до ролі президента в цій ситуації жителі півдня країни – там 19,6% не згодні, що саме він несе відповідальність за корупцію урядовців та керівників військових адміністрації.

Кого українці вважають відповідальним за корупцію в Уряді та ОВА, – ОПИТУВАННЯ, фото-1

При цьому  українці старшого віку більш вимогливі до президента, ніж молодь. Якщо серед опитаних віком 18–29 років 70% погоджуються з тезою, що  глава держави несе відповідальність за корупцію, то серед людей віком 60+ частка критично налаштованих зростає до 81%.

Кого українці вважають відповідальним за корупцію в Уряді та ОВА, – ОПИТУВАННЯ, фото-2

Опитування, проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова та Київським міжнародним інститутом соціології у липні та серпні 2023 року. Дослідження проводилося в усіх регіонах України, окрім АР Крим, Донецької та Луганської областей, на підконтрольних уряду України територіях.

Читайте також: За кілька годин петиція з вимогою ветувати законопроєкт про "відновлення" декларування та відкриття реєстру декларацій набрала необхідні 25 тисяч голосів!

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google NewsAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW