Овочерізки для укриттів: у Києві суд відсторонив від посади начальницю Управління освіти11 вересня 2023 року Голосіївський районний суд м. Києва відсторонив на 2 місяця від посади начальниці відділу Управління освіти Дніпровської РДА. Також судді призначили їй нічній домашній арешт на такий же термін. Її підозрюють у розтраті 460 тис. грн на закупівлі овочерізок в укриття.

Деталі розповіли в Київській міській прокуратурі.

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Не забувайте підписуватись та читайте новини, щоб завжди бути в курсі всіх новин та нічого не пропустити.

27 січня 2023 року Управління освіти Дніпровської РДА закупило 12 овочерізок по 131 тис. грн для укриттів м. Києва. Після того, як депутат Київради Леонід Ємець на початку червня 2023 року розпочав моніторінг подібних закупівель, то виявилось, що столичні управління освіти витрачали мільйони бюджетних коштів на такі речі у бомбосховищах, як електросковорідку, яка коштує 725 тис. грн, барабани і т.п. речі.

У столиці відсторонили начальнику управління освіти РДА, яка хотіла «нажитись» на закупівлях овочерізок, Київська міська прокуратура

У столиці відсторонили начальнику управління освіти РДА, яка хотіла «нажитись» на закупівлях овочерізок, Київська міська прокуратура

У підсумку Київська прокуратура відкрила карну справу проти начальниці відділу Управління освіти Дніпровської РДА. Її підозрюють у розтраті бюджетних коштів при закупівлі овочерізок для закладів громадського харчування в укриттях.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що начальниці відділу Управління освіти Дніпровської РДА повідомлено про підозру через розтрату коштів при закупівлі овочерізок в укриття.

Також писали, що депутат Київради від «Євросолідарності» Леонід Ємець на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив, що зареєстрував проект рішення Київради про недовіру всім столичним головам райдержадміністрацій.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW