На Житомирщині припинили незаконне користування ставками вартістю майже 140 млн грн та повернули громадіЗа втручання прокуратури Житомирщини припинено незаконне користування ставками вартістю майже 140 млн грн та повернуто громаді

Звягельська окружна прокуратура, в інтересах територіальної громади, заявила до суду позов про повернення з незаконного користування двох ставків загальною площею понад 13 га.

Прокурори встановили, що підприємець протягом п’ятнадцяти років орендував ставки та земельні ділянки вартістю майже 140 млн грн, що на території Піщівської сільської ради Звягельського району. У 2021 році строк дії договорів закінчився.

Однак недобросовісний орендар не повернув водні об’єкти територіальній громаді, а продовжував незаконно ними користуватися, усупереч вимогам ст. 34 Закону України «Про оренду землі» та іншого чинного законодавства.

Лише після того, як суд розпочав розгляд справи, приватний підприємець припинив використовувати водойми комунальної власності та повернув громаді.

Житомирська обласна прокуратураAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW