Полтава попрощалася із Героєм України Андрієм Орловим11-го вересня Полтава прощається із загиблим Героєм України Андрієм Орловим. Захисник України загинув у бою за українську Херсонщину. Урочисту панахиду за ним провели біля Свято-Успенського кафедрального собору Полтави священики Православної церкви України на чолі із митрополитом Полтавським і Кременчуцьким.

Провести Андрія Орлова у останню путь приходять рідні, близькі, бойові побратими, представники обласної та міської влади.

-Андрій належав до еліти України. Це – той образ, взірець, який ми з вами усі маємо наслідувати! В нашій країні мають жити такі люди, яким є Андрій… Я кажу «є», тому що тисячі, мільйони людей мають християнську надію, що усі ми пройдемо через досвід смерті. Але ми маємо надію на Сина Божого, на Христа, у якого віруємо і якого маємо наслідувати: жертовність, любов, яка віддає себе для служіння ближньому. Це має бути для нас прикладом, – говорить Владика Федір, звертаючись до усіх, хто прийшов провести Героя в останній шлях.

Андрій Орлов народився 29-го жовтня 1983 року у місті Полтава. Закінчив 2007-го року Полтавський педагогічний університет. У 2014-2016 роках воював у батальні «Донбас».

Знову став на захист країни під час повномасштабного вторгнення російської федерації, повернувшись з-за кордону. У вересні 2022 року розвідувальна група, у складі якої перебував Андрій Орлов, вдало коригувала вогонь артилерії по скупченню ворога в районі Малої Сейдеминухи на Херсонщині. Внаслідок цього були знищені техніка та особовий склад ворога. Противник відступив. У тому бою Андрій Орлов отримав осколкове поранення.

Після поранення воїн відновився. І вже 10-го листопада 2022 року Андрій Орлов підняв український прапор на районною адміністрацією у звільненому місті Снігурівка Херсонської області.

14-го листопада 2022-го року у вечірньому зверненні Володимир Зеленський повідомив, що присвоїв Андрію Орлову звання Героя України. Таким чином воїн із Полтави став першим, хто отримав звання Героя України за звільнення від ворога окупованої Херсонщини.

39-річний військовий отримав поранення, виконуючи бойове завдання неподалік Одрадокам’янки на Херсонщині. Внаслідок поранення воїн 6-го вересня помер у лікарні міста Берислав. Поховали Андрія Орлова на центральному кладовищі міста Полтава.

Вічна Слава Герою України! Вічна пам'ять!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW