На росії для суровікіна знайшли нову посаду, - ISWКолишній командувач окупаційних військ росії в Україні генерал сєргєй суровікін, якого раніше звільнили з посади керівника Повітряно-космічних сил росії через зв’язки з ПВК «Вагнер», очолив Координаційний комітет з питань протиповітряної оборони в організації «Співдружності Незалежних Держав» (СНД).

Як зазначає "Дзеркало тижня", про це пише Інститут вивчення війни (ISW) посилаючись на дрібні регіональні російські медіа. За інформацією аналітиків, пов'язані з кремлем новинні ресурси не повідомляли про нове призначення суровікіна і взагалі не згадували його з того часу, як президент росії владімір путін звільнив генерала з посади командувача ПКС 23 серпня.

Тепер суровікін відповідатиме за функціонування об'єднаної системи протиповітряної оборони країн-учасниць СНД.

«Перехід суровікіна на керівну посаду в СНД відповідає попереднім моделям російського військового керівництва, яке переміщує опальних і неефективних командирів на периферійні посади, віддалені від України, не звільняючи їх з лав російських збройних сил повністю», - зазначили в ISW.

Нагадаємо, що наприкінці червня почали з’являтися заяви про арешт суровікіна. Низка ЗМІ повідомила, що генерала арештували та помістили у СІЗО. суровікіна не бачили публічно відтоді, як в ніч на 23 червня він зробив відеозвернення до найманців «Вагнера» із закликом скласти зброю та повернутися до місць дислокації, а проблеми «вирішувати мирним шляхом та під керівництвом путіна».

Раніше Politico повідомляло, що генерала відсторонили від військового управління та посадили під «своєрідний домашній арешт». Генералу порадили залишатися в тіні, щоб про нього «забули», але остаточне рішення щодо його долі мав ухвалити російський президент владімір путін.

Повідомлялося, що суровікін знав про плани ватажка ПВК «Вагнер» євгєнія прігожина щодо військового заколоту та походу на москву.

Згодом фотографія суровікіна з’явилася у російській пропаганді на сьомий день після похоронів прігожина.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

 Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW