До +21…+24 °С та мінімум дощів: якою буде погода у Покровську та Мирнограді цього тижняПротягом тижня в Україні не очікується температурних перепадів, різких коливань атмосферного  тиску та рясних опадів. Погода у Покровську та Мирнограді буде комфортною та сухою, однак у другій половині зазначеного періоду можливі короткочасні дощі.

Сьогодні, в понеділок, у Покровську та Мирнограді ясна погода очікується ввечері, а вдень ненадовго небо можуть затягнути хмари. Без опадів. Стовпчики термометрів піднімуться вдень до позначок  +20…+21 °С.

Завтра день буде хмарним - з самого ранку небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. Без опадів. Температура вночі очікується в районі +10 °С,  вдень +20...+21 °С.

У середу, 13 вересня, досвітні хмари звільнять вранці небо у Покровську та Мирнограді від своєї присутності, але вдень ненадовго з'являться, щоб ввечері знову зникнути. Без опадів. Вночі стовпчики термометрів покажуть +8 °С в денні години повітря прогріється до +21.

У четвер, 14 вересня, хмари, які з'являться у Покровську та Мирнограді вдень, протримаються недовго - ввечері очікується ясна погода. Без опадів. Вночі повітря прогріється до +8, вдень +22°С.

В останній робочий день тижня, 15 вересня, вже вранці небо у Покровську та Мирнограді затягнеться хмарами, які так і не зникатимуть до кінця дня. Увечері йтиме дощ. Температура повітря вночі становитиме +10°С, вдень+24 °С.

У суботу, 16 вересня, похмура погода буде триматися не весь день - ввечері небо стане чистим та ясним. Без опадів Температура повітря вночі +13 °С, вдень +22 °С.

У неділю у Покровську та Мирнограді на небі не буде жодної хмаринки. Без опадів. Температура повітря вночі +11 °С, вдень +23°С.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW