Озеленювачі у Києві створили квіткову інсталяцію, присвячену борщу, – ФОТОУ Солом'янському районі Києва з'явилася нова квіткова інсталяція. У сквері на Повітрофлотському проспекті встановили тарілку українського борщу на вишитому рушникові. Все це – із квітів.

Про це розповіли в КП УЗН Соломʼянського району.

У столиці встановили квіткову інсталяцію, присвячену борщу, КП УЗН Соломʼянського району

У столиці встановили квіткову інсталяцію, присвячену борщу, КП УЗН Соломʼянського району

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua» – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, столичного регіону та України.

У столиці встановили квіткову інсталяцію, присвячену борщу

Встановлення квіткової інсталяції приурочили до Дня українського борщу, який відзначається третій рік поспіль у другу суботу вересня.

У столиці встановили квіткову інсталяцію, присвячену борщу
КП УЗН Соломʼянського районуУ столиці встановили квіткову інсталяцію, присвячену борщу
КП УЗН Соломʼянського району

Нагадаємо, ми розповідали про те, що напередодні визначних державних свят працівники комунального підприємства з утримання зелених насаджень Дарницького району у місті Києві створили тематичну клумбу. Вона знаходиться на проспекті Бажана.

Крім того, раніше повідомляли, що у Солом’янському районі Києва у парку облаштували сільський куточок з млином, криницею, соняшником, тином, стогом соломи тощо. Відвідувачі можуть тут поринути у атмосферу села та зробити яскраві селфі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW