З Києва до Яготина подовжать маршрути електричокВід сьогодні з Києва до станції Яготин подовжать маршрути електропоїздів № 6834 та № 6835.

Про це повідомляє спільнота Південно-Західної залізниці.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.

За інформацією, електропоїзд № 6834 Київ-Волинський – Яготин (замість Київ-Волинський – Баришівка) відправлятиметься зі ст. Київ-Волинський о 13:56 та прибуватиме на ст. Яготин о 16:22.

Електропоїзд зупинятиметься по станціях: Караваєві Дачі, Київ-Пас.(півн.), Протасів Яр вант, Київ-Деміївський, Видубичі, Лівий Берег, Дарниця, Фармацевтична, Лісництво, Г.Кірпи, М.Олександрівка, Чубинський, Бориспіль, Травнева, Кучакове, Новотроянда, Селичівка, Баришівка, Коржі, Поліський, Березань, Хмелевик, Переяславська, Засупоївка, Ранковий, – інформує джерело.

№ 6835 Яготин – Київ (замість Баришівка – Київ) відправлятиметься зі ст. Яготин о 16:59 та прибуватиме на ст. Київ-Пасажирський (півн.) о 19:21.

Електропоїзд зупинятиметься по станціях: Ранковий, Засупоївка, Переяславська, Хмелевик, Березань, Поліський, Коржі, Баришівка, Селичівка, Новотроянда, Кучакове, Травнева, Бориспіль, Чубинський, М.Олександрівка, Г.Кірпи, Лісництво, ДВРЗ, Дарниця-депо, Дарниця, Лівий Берег, Видубичі, Київ-Деміївський, Протасів Яр вант, Київ-Товарний.

У зв’язку з цим змінюється графік руху низки електропоїздів.

№ 6601 Київ – Коростень відправлення із Київ-Пасажирський о 05:30, прибуватиме до ст. Коростень о 09:18. № 6815 Гребінка – Київ відправлення із Гребінки о 14:54, прибуватиме до ст. Київ-Пасажирський (півн.)о 18:12. № 6672 Клавдієво – Святошин відправлення із Клавдієво о 04:52, прибуватиме до ст. Святошин о 05:37. № 6926 Київ – Ніжин відправлятиметься зі ст. Київ-Пасажирський (півн.) о 19:24та прибуватиме до ст. Ніжин о 21:59.

Електропоїзди курсуватимуть щоденно. З розкладом руху поїздів можна ознайомитися на сайті перевізника, а також на інформаційних дошках вокзалів та станцій. Придбати квитки на зазначені поїзди можна в залізничних касах, – наголосили в джерелі.

Раніше ми писали про те, що компанія-перевізник «Укрзалізниця»призначила додаткові електрички між Васильковом та Києвом, які курсуватимуть до 30 вересня.

Також розповідали, що днями на маршруті Київ–Харків з'явиться додатковий нічний потяг.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW