Осінь не за розкладом: в Україні затримається теплоЗгідно з прогнозом, найближчими днями в нашій країні переважатиме антициклональний тип циркуляції та підвищений атмосферний тиск. Про це пише Telegraph.

Тому опадів не передбачається, а у температурному фоні намітиться тенденція до потепління. Так, протягом 11-13 вересня на більшій частині території України збережеться переважно суха погода без опадів із помітним підвищенням температури повітря вночі до +6…+11°С, удень у межах +22…+27°С. На крайньому сході країни, а також у Приазов’ї та Криму 12-13 вересня атмосферні фронти спричинять короткочасні дощі та більшу кількість хмарності. Зазначається, що опади носитимуть плямистий характер, а їх інтенсивність виявиться незначною.

У період із 14 по 16 вересня очікується проходження малорухливого холодного фронту із заходу через всю Україну. Очікуються опади з інтенсивністю від слабких до помірних, подекуди з грозами.

Нічні температури виявляться в межах +8…+13 °С, удень повітря прогріватиметься до +21…+26 °С, у південній половині місцями +27…+29 °С.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW