11 вересня - яке свято у цей день: що сьогодні нам говорять прикмети11 вересня відзначають Всесвітній день боротьби з тероризмом. У церковному календарі День пам'яті преподобної Феодори Олександрійської. 

Християни 11 вересня вшановують день пам’яті преподобної Феодори Олександрійської. У церковних переказах розповідають, що жінка була одружена. Вона кохала чоловіка, але зрадила його з багатим містянином. Багатій вирішив домовитись зі служницею мучениці, щоб та збрехала. Служниця так і зробила, розповівши, що гріх, який скоїли вночі не рахується. Тому це підштовхнуло Феодору до зради.

Вона себе настільки зненавиділа, що калічила своє тіло. Однак знайома ігуменя побачила, як вона страждає, тому пригадала як Марія Магдалина сльозами вмила ноги Христа. Це жінку спонукнуло піти до монастиря. Вона знайшла притулок в чоловічому монастирі, де вона жила подалі від усіх. Там проживала під виглядом чоловіка.

Якось Феодору відправили за хлібом в Олександрію. Ігумен сказав, що якщо вона не прийде вчасно, переночувати в Єнатському монастирі, який знаходиться по сусідству. Але саме в тому монастирі знаходилась донька ігумена, яка провідувала батька. В монастирі вона завагітніла, а "батьком" дитини назвала Феодору. Жінка не зізналась, що вона насправді не чоловік, тому вона забрала немовля після того, як її вигнали. 

Вона влаштувалась у курені, розташованому неподалік від монастиря. Пастухи, співчуваючи немовляті, давали йому краплю молока. Сама жінка живилася травами. Феодора провела у вигнанні сім років, після чого ігумен монастиря, де вона колись проживала, прийняв її та сина до свого оточення. Після того, як вона прожила кілька років у монастирі Феодора померла. І тільки після її смерті ченці дізналися, що їхній монастирський курінь довгий час був домом для цієї жінки.

Прикмети на сьогодні, 11 вересня:

  • Зима не прийде скоро, якщо сьогодні ще літають бджоли.
  • Серед представників вважали, що саме сьогодні закінчується літо та починається осіння пора. 
  • Очікуйте теплої осені, якщо ластівки не полетіли у вирій.
  • Сезон дощів буде, якщо сьогодні земля весь час волога.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW