Буданов: Це перша війна, де застосовані абсолютно всі типи озброєньНачальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що під час російсько-української війни були застосовані всі типи озброєнь.

Як передає Укрінформ з посиланням на повідомлення Ялтинської європейської стратегії, про це він заявив на щорічній зустрічі YES "Майбутнє вирішується в Україні", організованій YES у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука.

Як наголосив Буданов, "війна не пішла на користь путінському режиму: економіка не витримує, це – факт. Фінанси тримаються на запасах, а військова міць сильно втратила за час війни. Професійна армія, в загальному розумінні, закінчилася минулої осені. Нині вони воюють мобілізованими. Виробництво нової зброї і техніки на абсолютно недостатньому рівні".

Він вважає, що це перша війна, де були використані абсолютно всі види озброєння.

"Про яку ескалацію можна говорити, якщо задіяні абсолютно всі типи озброєнь: від підводних човнів до стратегічних бомбардувальників. Потрібно змінити логіку: не все в руках російської федерації, і не все в руках інших гравців на світовій арені, щось залежить і від нас", – Буданов.

Керівник ГУР також застеріг від ейфорії і шапкозакидацьких настроїв, оскільки ворог навчається, переймаючи в тому числі успішну українську тактику.

"З точки зору креативності і гнучкості ми все ще перемагаємо Росію. Путінський режим уже не такий потужний. Але це все ще неподоланий ворог, і не можна просто так говорити, що в них все абсолютно погано. Вони адаптуються. Гарно побудували не одну лінію оборони. Але наш рух триває", – підкреслив Буданов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW