Скільки нагород та медалей вибороли спортсмени Словʼянська під час повномасштабної війни9 вересня, тобто у день День фізичної культури і спорту України, Словʼянська міська військова адміністрація розповіла про те, скільки нагород та медалей здобули місцеві спортсмени на всеукраїнській та світовій арені.

Слов'янськ завжди був відомий своїми спортивними досягненнями. Наші спортсмени славляться не тільки у Донецькій області, а й за її межами. Навіть у важкі часи для всіх українців, слов'янські спортсмени продовжують підтримувати традиції спорту, зміцнюючи авторитет слов'янської громади і Донеччини на всеукраїнських змаганнях та міжнародній арені, - повідомила Словʼянська МВА.

В 2023 році слов'янські спортсмени здобули 34 перші місця, 29 других та 21 третє місце на міжнародних змаганнях у різних видах спорту. На національних змаганнях вони вибороли 75 золотих, 33 срібних та 26 бронзових медалей.

За підсумками минулого року Слов'янська громада отримала статус "Спортивна громада" та стала лауреатом обласної церемонії "Спортивне сузір'я Донеччини - 2022". 

Додається, що слов'янська міська влада в рамках Програми розвитку фізкультури та спорту вже виплатила понад 213 тисяч гривень спортсменам та їхнім тренерам.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW