"Завжди тримався і ніколи не скаржився": на Тернопільщині попрощалися із молодим захисником9 вересня Лановеччина попрощалася із молодим захисником, батьком двох маленьких дітей.

Роман Яцков, 30-річний мешканець с. Якимівці, водій-механік САУ з 44 окремої артилерійської бригади імені Данила Апостола, загинув під час страшного ворожого артилерійського обстрілу.

У чоловіка залишилася 3-річна донька Іринка, яка половину свого життя майже не бачила батька через війну, та 6-річний синочок Юрчик, який дуже чекав свого першого навчального дня в школі (за жорстокою іронією долі саме в цей день ворожий "Град" обірвав життя його батька).

Нестерпно боляче було бачити розпач дружини, батьків та сестри полеглого Героя. Біль втрати перетворив людей на живі тіні, але не зламав їх дух. 

Попрощатися з Романом приїхали і його побратими. Сотні людей не стримували сліз. 

Роман Яцков боронив нашу країну ще під час антитерористичної операції на Сході у 2014 році, де був поранений. Тоді він був наймолодшим серед побратимів, йому було лише 23 роки.

Коли ж почалось повномасштабне вторгнення знову дістав свій бронежилет та каску і 25 лютого 2022 року став на захист України.

«Рома не дуже був здібний до навчання, він був дитям землі. Багато працював в полі, дуже любив українську землю. Був наймолодшим серед побратимів, але стояв стійко, тримався, ніколи не жалівся…» - згадує згорьована сестра Романа - Руслана.

Вчора сотні жителів Лановецької громади прийшли попрощатись із загиблим Героєм та розділити смуток і біль, підтримати у важку хвилину його рідних.

"Я покинув країну, за яку віддав своє життя. Захищайте, бережіть її - не на слові, а на справі!" - від імені Героя звернувся до присутніх о. Іван Борис.

Вічна пам’ять Герою! Не забудемо твоєї жертви! 

Редакція сайту Тернополя 0352.ua висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого Героя. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW