У Дрогобичі за три мільйони гривень реставрують церкву Святого Юра, - ФОТОЦерква Святого Юра у Дрогобичі є однією з найстаріших дерев’яних церков Галичини, яку в 2013 році внесли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Цей храм 17 століття пам’ятає все про українські традиції та історію, бо побудований понад п'ять сотень років тому.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Зараз Церкву Святого Юра реставрують. За 3 мільйони гривень з обласного бюджету тут вже проводять підмурування підвалин, замінюють підлогу на другому поверсі, сходи, реставрують бруси, а також замінюють гонти на середньому куполі. Все з дотриманням автентики, бо в храмі потрібно максимально зберегти архітектуру XVI століття. За два місяці роботи мають бути завершені.

За словами начальника Дрогобицької РВА Степана Кулиняка, до кінця року очікують на іконостас, який тривалий час реконструювали. Важливо, що навіть під час реставрації церква Святого Юра, як музей відчинений для туристів.

Також найближчим часом має розпочатись реставрація дзвіниці дерев’яної церкви Воздвиження Чесного Хреста. Це ще одна сакральна споруда у Дрогобичі, яка є взірцем дерев'яної архітектури епохи українського Відродження. Виконавця реставраційних робіт шляхом тендерної процедури вже обрано. На цей рік з обласного бюджету передбачено 1 мільйон гривень.

Читайте також: Що робив у Львові Борис Джонсон, - ФОТО, ВІДЕО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW