У Миколаєві відкрили Фестиваль "Mykolaiv ART Week": перелік заходів та локації, - ФОТОУ Миколаєві відкрили Фестиваль актуального мистецтва "Mykolaiv ART Week". Першою локацією фестивалю стало підземелля ДОФа. 

Як розповіли у Агенції розвитку Миколаєва, одія проходить у змішаному форматі: головна виставка фестивалю розміщена в онлайн на AR-платформі у доповненій реальності, всі інші заходи проходять офлайн.

Фестивальні активності відбуватимуться щодня до 15 вересня на різних локаціях міста. Вхід на усі події вільний за умови попередньої реєстрації. Це музичний концерт, покази фільму та анімації, воркшоп зі швидкого малюнку, театральна вистава, лекції та дослідницька екскурсія за лаштунками головної бібліотеки Миколаївщини.

Організатори фестивалю: Платформа MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва. Головна фестивальна подія міста проходить за підтримки Українського культурного фонду.

Фото Агенція розвитку МиколаєваФото Агенція розвитку Миколаєва

В день відкриття на новій локації презентували онлайн-виставку MEMORY, на яку свої роботи подали 260 учасників з 5 континентів світу. Для віртуальної експозиції відібрали 70 авторів з мистецькими проєктами у різних жанрах, які працюють з темами дослідження культури пам'яті, історії національної та особистісної ідентичності. Це фотографія, живопис, графіка та відеоарт. Відібрані роботи демонструватимуться у віртуальному просторі в доповненій реальності на спеціальній онлайн платформі The Barogue, де за допомогою гаджету можна гуляти, роздивлятися твори під спеціальний музичний супровід. Частину відеоарту можна буде побачити і в офлайні – на новій виставковій локації Дому офіцерів флоту.

Програма фестивалю:

10 вересня, неділя

16:00 – Воркшоп зі скетчингу або швидкого малюнку від художниці Світлани Чебанової.

Локація: Платформа MY ART (вул. Маріупольська, 33).

11 вересня, понеділок

12:00 – Дослідницька екскурсія «ПРОщо: залаштунки миколаївської бібліотеки». Реєстрація за посиланням. Лінк на подію у Facebook.

Локація: Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека (вул. Маріупольська, 9)

18:00 – Лекція-дискусія «Нові імена в топонімах Миколаєва. Хто ці люди?» з історикенею Ганною Червак. Реєстрація за посиланням.

Лінк на подію у Facebook.

Локація: Платформа MY ART (вул. Маріупольська, 33)

12 вересня, вівторок

18:00 – Презентація результатів дослідження «Деколонізація: переосмислення імперського минулого в публічному просторі Миколаєва». Реєстрація за посиланням.

Лінк на подію у Facebook.

Локація: Платформа MY ART (вул. Маріупольська, 33).

13 вересня, середа

18:00 – Спеціальний показ документального фільму «День Незалежності» за участі творців. Реєстрація за посиланням.

Лінк на подію у Facebook.

Локація: Миколаївський академічний художній драматичний театр (вул. Адміральська, 25)

14 вересня, четвер

18:00 – Лекція «Меморіали: монополія на пам’ять vs мистецьке бачення» від Юлія Манукян, співзасновниці та кураторки мистецьких та урбаністичних проєктів ГО «Урбан Ре-Паблік» (Херсон), лавреатки Премії Вацлава Гавела за креативне дисидентство 2023.

Локація: Платформа MY ART (вул. Маріупольська, 33)

15 вересня, п’ятниця

17:00 – Театрально постановка з елементами танго. Абсурдна трагікомедія «Оркестр» від режисерки Саші Кісілевської. Театр «Вільні» (м. Київ)

Локація: Миколаївський академічний художній драматичний театр (вул. Адміральська, 25).

Підписуйтесь на наш Телеграм, щоб бути в курсі всіх подій на Миколаївщині.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW