Без Путіна та переговорів: таролог спрогнозувала завершення війни в УкраїніПитання завершення війни з Росією – найактуальніше в Україні. Дискусії ведуть як військові експерти, так і езотерики. Таролог Ольга Стогнушенко поділилася прогнозом щодо завершення бойових дій у нашій країні.

Багато хто сподівається, що повномасштабна війна закінчиться найближчим часом. Є надії на зміну диктатури в Росії, тому що нинішній режим має на меті геноцид українського народу. Мало хто сподівається на переговори, тому що з рашистами немає про що домовлятися. Будь-які очікування мирного процесу руйнують масовані ракетні атаки терористів.

Таролог Ольга Стогнушенко заявила, що обговорювати з російськими окупантами ніхто нічого не буде. Війна закінчиться завдяки перемозі на полі бою. У Мережі часто обговорюють проблеми російського тирана зі здоров'ям. Проте провидиця не змогла надати прогноз про смерть Путіна:

"Говорити про те, що Путін хворіє і скоро помре, я не буду. Я не бачу, що Путін братиме участь у будь-яких переговорах. Я взагалі не бачу переговорів".

Стогнушенко запевнила, що майбутнє у Росії не пов'язують із Путіним – його у ньому немає. У країні-агресорі діятимуть інші правила, пропагуватимуть інші ідеї та цінності.

"Жодного разу не буде переговорів з РФ, я не бачу Україну та Росію за столом переговорів щодо територіальної цілісності. Світ настане без переговорів. Це стовідсотково. Те, що нам транслюють про Путіна, це так і є. Таке відчуття, що його трошки відправлять у санаторій, мабуть, водичку попити. А хтось інший, молодший, жвавіший та бадьоріший стане і скаже: "Я поки що тут за нього потанцюю, поки він там лікується", - поділилася Ольга на своєму YouTube-каналі.

Таролог пояснила, що не йдеться про якусь таємницю – ми незабаром побачимо зміни. Ольга Стогнушенко вважає, що Путін уже втратив свою вагу як політична фігура і незабаром залишить міжнародну арену.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW