В Україні запустили портал викривачів корупціїЗ 6 вересня Національне агентство з питань запобігання корупції запустило портал викривачів корупції.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) оголосило про запуск Єдиного порталу викривачів, який допоможе громадянам повідомляти про факти корупції. Це один з інструментів антикорупційної політики, створення якого передбачено законодавством про запобігання корупції.

Портал дозволить викривачам надавати інформацію про факти корупції безпечно та без можливості втручання в систему або витоку інформації. Сайт буде доступний протягом 24 годин на добу, і фіксувати можна будь-які злочини чи порушення, пов'язані з корупцією.

До порталу будуть під'єднані понад 92 тисяч організацій і суб'єктів в Україні, включаючи НАЗК, НАБУ, Офіс генпрокурора, Нацполіцію, ДБР, міністерства, ОДА-ОВА, ВРУ, Кабмін, Офіс президента України, РНБО, ЦВК, КСУ, держкомпанії та місцеві ради.

НАЗК наголосило: якщо вам стали відомі факти корупційних правопорушень у вашій організації, ви можете скористатися новим порталом та повідомити про це в максимально швидкий та правильний спосіб. Початок роботи цього сайту допоможе мінімізувати людський фактор, що далеко не завжди є доцільним у подібних випадках.

У повідомленні додається, що складна проблема корупції в Україні потребує детального вивчення та системної роботи всіх сфер суспільства, що населяє її. Якщо ви стали свідком корупції у вашому місці роботи, вам не потрібно боятися повідомивши про це. Саме на випадок, коли не можна довіряти людям та необхідно зберегти свою анонімність, портал відкритий для безпечного повідомлення про корупційні правопорушення в будь-який час дня або ночі.

Докладніше ознайомитися з тим, як користуватися порталом, можна у статті НАЗК.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW