Будинок сину воєнкома – НАЗК зацікавилося подарунками родині керівника ТЦК ЛьвоваНаціональне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало та направило до Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України обґрунтований висновок про вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією, стосовно керівника об’єднаного районного ТЦК міста Львова.

Про це повідомляє НАЗК.

Його син отримав подарунок у вигляді недобудованого будинку площею 638 кв. м та прибудинкової території в смт Брюховичі, Львівської області. Жінка, яка подарувала будинок сину воєнкома, пов’язана особистими стосунками з чоловіком (виховують спільну малолітню дитину), який перебуває на обліку в цьому ж ТЦК і є особою, придатною до проходження служби в умовах війни.

Цей чоловік з часу повномасштабного вторгнення жодного разу не викликався для проходження військово-лікарської комісії, оновлення даних чи виконання інших мобілізаційних розпоряджень.

Згідно із законодавством, воєнкомам (як особам, зазначеним у п., п. 1, 2 ч. 1 ст. 3 Закону про запобігання корупції) забороняється безпосередньо або через інших осіб вимагати, просити, одержувати подарунки для себе чи близьких їм осіб від юридичних або фізичних осіб, якщо такі подарунки пов’язані з виконанням воєнкомами своїх службових повноважень.

Подарунком вважаються грошові кошти або інше майно, переваги, пільги, послуги, нематеріальні активи, які надають/одержують безоплатно або за ціною, нижчою мінімальної ринкової.

Зазначені дії воєнкомів кваліфіковано за ст. 172-5 КУпАП – порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків, про що обґрунтованим висновком поінформовано ДСР Національної поліції України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу з конфіскацією подарунків.

Читайте також: Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на ранок 10 вересня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW