На Дніпропетровщині ще п’ятьом дітям провели кохлеарну імплантацію На Дніпропетровщині ще п’ятьом дітям із діагнозом глухота провели кохлеарну імплантацію. Сьогодні хлопцям та дівчатам підключили зовнішній апарат. Кожен з маленьких пацієнтів по-різному відреагував на звуки, якими повниться місто. 

Про успішні операції повідомили у Дніпропетровській ОВА.

 «Став свідком дива. Дива, за яким кропітка праця величезної кількості людей. Медиків, а ще батьків, котрим одного разу повідомили – у вашої дитини глухота. Нині ж вони допомагатимуть своїм синам і донькам пізнавати звуки. Цей світ став доступним для ще двох 3-річних дівчаток та їхнього однолітка Дениса. А братам Дмитрові та Михайлу сьогодні почали налаштовувати вже другий кохлеарний імплант», – сказав начальник ОВА Сергій Лисак.

Зазначається, що цьому передувало хірургічне втручання. Під час нього у внутрішнє вухо пацієнта лікарі вживили своєрідний приймач. Два місяці повного відновлення і вже підключають зовнішній блок імпланта.

«Двом з п’яти дітей ми провели двобічну кохлеарну імплантацію. Тобто слухопротезування обох вух, – поділився директор одного з медзакладів області Олексій. – Взагалі це дуже високотехнологічні оперативні втручання. Їх роблять тільки у Києві та Дніпрі. Наші фахівці цьому довго навчалися у таких провідних країнах, як Франція, Німеччина і США».

Уточнюється, що кохлеарні імпланти придбані коштом державного бюджету.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google NewsAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW