На Хмельниччині у 8-річної дівчинки запідозрили лептоспірозУ Хмельницькій області лептоспіроз є доволі рідкісною хворобою. У 2022 році до Хмельницької інфекційної лікарні потрапило 13 осіб. А з початку поточного року - вже 9

Недугу підозрюють у 8-річної дитини.  Наразі вона проходить обстеження. Результати будуть наступного тижня. Про це повідомила медична директорка лікарні Нінель Марцонь.

Більшість із хворих, які потрапили в лікарню цього року — мешканці Меджибізької та Летичівської громад. Також медикиня каже, що до них потрапляють пацієнти уже з важким перебігом захворювання. Тому їх лікування займає від двох тижнів до кількох місяців. При цьому воно часом супроводжується болями у м’язах, нирковою недостатністю та пневмонією.

Хворіють на лептоспіроз, зазвичай, дорослі люди, життєдіяльність яких пов'язана з водою, наприклад, сантехніки, рибалки, загалом, люди з сільської місцевості.

" Найбільший ризик підхопити небезпечну інфекцію саме у весняно-осінній період, коли люди проводять більше часу біля водойм, ловлять рибу, працюють на городах, прибирають у підвалах без засобів захисту",— зазначила Нінель Марцонь.

Лептоспіроз — хвороба, збудником якої є бактерія, яку переносять миші та щурі. Зараження відбувається, коли бактерія потрапляє у кишково-шлунковий тракт. Лептоспіроз не передається від людини до людини.

Симптоми лептоспірозу:

  • яскраво виражена інтоксикація,
  • висока температура,
  • біль у всіх м'язах.

Хвороба може призвести до ураження нирок, печінки, серцево-судинної та нервової систем, тому зволікати з лікування не варто.

Щоб не захворіти на лептоспіроз, потрібно дотримуватись відповідних правил: кип'ятити воду з криниці, працювати з брудною водою в захисних рукавицях, добре мити продукти, які зберігались у підвальних приміщеннях.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW