Пережив 700 днів у полоні "ДНР": у Києві попрощались з відомим вченим Ігорем Козловським, -ФОТОВ суботу, 9 вересня, у Києві попрощались з відомим українським вченим, релігієзнавцем, серце якого перестало битися 6 вересня.

Прощання відбулось у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі. Козловського поховають на Байковому цвинтарі.

Провести науковця в останню путь прийшли близькі, друзі та колеги. Також були присутні п'ятий президент України Петро Порошенко та  голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров,  повідомляє Gazeta.ua.

У Києві провели в останню путь відомого вченого Ігоря КозловськогоУ Києві провели в останню путь відомого вченого Ігоря КозловськогоУ Києві провели в останню путь відомого вченого Ігоря КозловськогоУ Києві провели в останню путь відомого вченого Ігоря КозловськогоУ Києві провели в останню путь відомого вченого Ігоря КозловськогоУ Києві провели в останню путь відомого вченого Ігоря Козловського

Нагадаємо, що у 2016 році за свою проукраїнську позицію Козловський потрапив у полон до російських окупантів з так званої «ДНР», де його катували. Лише у грудні 2017 року його вдалося звільнити за обміном.

Досі не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Скоріше долучайтесь та читайте, щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW