Перегрався в розслідувача: Костюк розповів, як перевіряв Боровця на хабар і записував розмови, що є протиправнимНародний депутат України Дмитро Костюк виступив у Верховній Раді України з критикою міської влади за витрати не на підтримку армії під час війни.

В тексті посту, що супроводжує відео, депутат написав:

«Вимагаю від міського голови Миколи Боровця звільнити своїх підлеглих, тих, які своїми діями фактично танцюють на могилах загиблих героїв! Миколо Петровичу, Ви краще мене знаєте, що щодня до Звягельського району привозять 200-их, ви ходите на поховання, спілкуєтеся з матерями, дружинами, дітьми загиблих воїнів, як дивитись їм в очі в той час, коли ваші підлеглі витрачають мільйони гривень не на підтримку армії і не на розвиток міста, а на наповнення своїх кишень!»

Чому депутат не закликав скласти повноваження самого міського голову? Це питання розповсюдилося в коментарях у соціальних мережах. Сьогодні Костюк дав на нього відповідь на своїй сторінці в фейсбуці.

З цього пояснення виходить, що народний депутат підозрював міського голову в нечистих справах, хотів зібрати на нього компромат і очевидно зняти з посади. Однак, цього не вдалося зробити. Виходить, що Костюк зізнався з незаконному записуванні розмов, а це правопорушення і тепер міський голова при бажанні може подати на депутата до суду. Ось до чого приводять ігри в слідчого…

Цікаво, кого ще записував депутат, чи розуміє він, що це незаконно, чи у нього була санкція від правоохоронців…

Портал міста Звягеля 04141 відтепер в телеграмі, підписуйтесь тут!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW