У Краматорську цієї осені на озеленення витратять майже 600 тисяч гривеньМайже 600 тисяч гривень на озеленення: у Краматорську цієї осені висадять троянди та платани.

Комунальники міста Краматорськ хочуть придбати 1 905 кущів троянд та 60 саджанців платанів. Рослини обійдуться бюджету міста у 577 632 грн. Висадити їх мають цієї осені.

Про це йдеться у статті Вільного радіо. Зазначається, що цю інформацію журналісти редакції дізналися з закупівель на порталі Prozorro. 

390 тисяч гривень витратять на саджанці платану східного. Цих дерев придбають 60 штук, тобто кожне таке обійдеться у 6,5 тис. грн. За умовами закупівлі, платани мають бути заввишки 4 метри та з діаметром стовбура 18-22 см.

Ще 187 632 гривень заплатять за саджанці троянд. На ці гроші придбають: 

  • 1215 саджанців троянди чайно-гібридної червоної;
  • 370 саджанців троянди бордюрної білої;
  • 240 саджанців троянди бордюрної червоної;
  • 80 саджанців троянди чайно-гібридної рожевої.

Квіти та дерева вирішили садити восени — їх мають привезти в місто до 5 жовтня.

“Ці рослини можна садити восени. Чи виживуть вони — залежить від технології посадки. Але я категорично проти саджати зараз. Бойові дії йдуть, тим паче це Донецька область”, — коментує Вільному радіо кандидат сільськогосподарських наук Олексій Меншиков.

Поки комунальники шукають підрядника, якому заплатять за рослини. 

Зазначається, що журналісти Вільного радіо звернулися за уточненнями щодо витрат на озеленення міста до Краматорської військової адміністрації.

"Ми оновимо матеріал, щойно отримаємо відповідь від посадовців", - додали журналісти.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW