Під час походу горами Закарпаття туристка отримала серйозні опіки ногиНа Рахiвщинi рятувальники транспортували з гiрської мiсцевостi травмовану туристку. Про це iнформують в У ДСНС України у Закарпатськiй областi.

Напередодні надвечiр до рятувальникiв Закарпаття надiйшла iнформацiя, що пiд час проходження туристичного маршруту групою з восьми осiб в районi г. Петрос травмувала ногу та потребує допомоги у транспортуваннi 32-рiчна киянка.

Рятувальники з’ясували, що туристична група вийшла з селища Ясiня, пройшла полонину Шису та гору Петросул. На другий день походу мандрiвники зупинились перепочити, розклали вогонь на шляху та грiли воду для приготування їжi. По необережностi жiнка зачепила ємнiсть з кип’ятком та обпекла лiву ногу.

За вказаними координатами вирушили фахiвцi гiрського пошуково-рятувального вiддiлення села Кваси. Вже на мiсцi гiрськi рятувальники наклали на уражену дiлянку кiнцiвки стерильну пов’язку та на позашляховику спустили травмовану з вершини Петроса та доправили до Ясiнянської дiльничої лiкарнi.

Під час походу горами Закарпаття туристка отримала серйозні  опіки ноги, фото-1

Також читайте: В Лазещині закарпатські рятувальники виявили та знищили 24 гранатиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW