У Чернігові буде створений тренінговий центр для педагогів замість зруйнованого під час бойових дійІдея створення тренінгового центру для чернігівських вчителів з'явилася ще минулого року, коли освітяни міста розпочали співпрацю з міжнародними та неурядовими організаціями FCI та DOCCU, з відновлення роботи закладів освіти.

Благодійні організації хотіли підтримати не лише дітей, а й вчителів. Йдеться у сюжеті телеканалу «Дитинець».

Яніна Тимошенко

Яніна Тимошенко

— Представниця організації Валентина Полторак мене запитала, що ми проводимо для вчителів в рамках своєї роботи. Я їй розповідала, що на базі школи №19 у нас був невеликий тренінговий центр, якого, на жаль, вже більше не існує. Він розбомблений. Тому вона запропонувала, якщо в оганізації буде така можливість, то вони допоможуть нам відтворити цей центр. І поки йшов час, поки йшли перемовини з донором, то ця ідея переросла у велику ідею по створенню великого комфортного сучасного тренінгового центру, — каже директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Яніна Тимошенко.

Вже цього року в рамках проєкту «KOLO Clubs 2.0» почали створення сучасного простору — центру.

Раніше тренінги проходили у приміщенні 19-ї школи, яка була значно пошкоджена під час бойових дій в місті. Тож обирали нове приміщення. Новий центр функціонуватиме на базі 7-ї школи.

Наталія Колотило

Наталія Колотило

— Коли обиралося приміщення, то були певні вимоги. Повинна була бути певна площа приміщення. І ми знайшли можливість запропонувати саме таке приміщення з виходом на зелену зону. Це зацікавило донорів і зацікавило людей, які будуть співпрацювати з нами, таким чином задовольнили всі потреби, всі вимоги, які висували саме до приміщення і до локації тренінгового центру, — каже директорка школи №7 Наталія Колотило.

Приміщення буде розраховане на 120 учасників. Його розділять перегородками на окремі звукоізольовані простори, оснащені мультимедійними екранами та відповідним обладнанням. Тут проводитимуть заняття нелише для педагогів міста. Центр професійного розвитку запрошуватиме вчителів з області, а можливо й інших регіонів.

— Це будуть тренінги з усіх напрямків. Це буде і психологія, і фізичне виховання, і розвиток громадянських компетентностей, і будь-які предметні тренінги, які завжди ми проводитимо для вчителів нашого міста, — каже директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Яніна Тимошенко.

Зараз завершується розробка проєктної документації, і вже почалася закіпівля обладнання та матеріалів для проведення занять.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW