Якою буде допомога ВПО у 2024 році: в уряді повідомили про намір переглянути розмір виплатУряд України планує змінити розмір грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам з 2024 року. Про такі наміри повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Збільшення виплат ВПО у 2024 році

Фінансова допомога, яку отримують щомісяця ВПО в Україні, є недостатньою для виживання, наприклад, для самотніх матерів з маленькими дітьми. Тому, за словами голови Мінреінтеграції Ірини Верещук, виплати будуть збільшені. Це вдасться реалізувати за рахунок скорочення нинішніх витрат на соцвиплати.

Оптимізується процес виплат на предмет того, якщо в людини заробітна плата 50 тисяч гривень ы більше, якщо людина може собі дозволити купити нову автівку, то 2 тис. грн від держави їй не так треба, як багатодітній сім'ї, мамі одинокій з дитиною, - пояснила Ірина Верещук.

Те, на скільки саме зростуть виплати, поки що залишається невідомим. Ситуація може прояснитись після затвердження Держбюджету на 2024 рік.

Поки що розмір виплат ВПО з початку війни в Україні не змінювався. Щомісячна допомога ВПО приходить на банківські картки 15 та 28 числа. Вона наразі складає:

  • для осіб з інвалідністю та дітей – 3000 гривень;
  • для інших осіб – 2000 гривень.

Терміни цих виплат автоматично продовжили до кінця січня 2024 року, проте в новому році уряд перегляне списки її отримувачів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW