Ухилявся від мобілізації: буковинець сяде за ґратиНа Буковині чоловік сяде на три роки через ухилення від призову.

На Буковині визнали винним за ухилення від призову на військову службу в час мобілізації. Чоловіка посадять на три роки у в’язницю.

Про це повідомляє прокуратура Чернівецької області.

41-річний житель Дністровського району попри отриману після медичного огляду обмежену придатність до військової служби, чоловік не прийшов до районного центру комплектування та соціальної підтримки. Тому його не зарахували в команду до однієї з військових частин Збройних Сил України.

Зручний формат новини у нашому  Viber

Прокурори Дністровської окружної прокуратури отримали вирок проти громадянина, якого визнали винним в ухиленні від призову на військову службу. Чоловікові було призначено покарання у виді трьох років позбавлення волі.

Чоловік не визнавав свою провину, але прокурор надав достатні докази його причетності до вчиненого правопорушення. Його засудили через ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, за статтею 336 Кримінального кодексу України.

Цей випадок наголошує про наслідки, які можуть настати у випадку ухилення від військової служби в Україні. Це є чітким повідомленням для осіб, які можуть розглядати можливість ухилятись від своїх військових обов'язків.

Читайте також:

  • Не чекайте повісток: Чернівецький обласний ТЦК закликає чоловіків приходити у військкомат
  • Втікачі від призову: на Буковині затримали 20 чоловіків, які хотіли потрапити за кордон


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW