Закінчивши насичене літо, Звягельське шкільне лісництво повертається до роботи з вивчення лісу та догляду за нимЗакінчивши насичене літо, Звягельське шкільне лісництво, що на Житомирщині, повертається до роботи з вивчення лісу та догляду за ним.

Неабияк приємно, що родина майбутніх лісівників поповнилась новими хлопцями й дівчатами місцевого освітнього закладу, які розпочинають свої перші кроки у пізнанні лісової галузі. Про це інформує Столичний лісовий офіс.

Традиційно, працівники філії «Звягельське лісове господарство» розпочали черговий навчальний рік з екскурсії лісництвами ДП «Ліси України». Першим кроком лісівники філії ознайомили дітей з особливостями вирощування лісу – від посіву насіння до догляду за дорослими деревами.

У розсаднику школярі побачили процес вирощування сіянців сосни, дуба, ялини, модрини. Там працює 6 теплиць, де щороку тут вирощують близько пів мільйона саджанців.

Наступною зупинкою стало ознайомлення з видами рубок лісу та їх призначенням на прикладі проріджування. Школярі з задоволенням поспілкувалися з працівниками лісництва, поставивши їм чимало запитань про особливості роботи. Також у черговому лісництві школярів ознайомили з веденням лісовпорядної документації, обліком деревини та плануванням лісогосподарських заходів.

На завершення учні побували у сучасній лісопожежній пожежній частині, де дізналися та наочно побачили систему моніторингу лісів і гасіння пожеж. Завдяки роботі цієї станції за останній рік вдалося запобігти майже півсотні загорянь в лісах філії.

Столичний лісовий офісAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW