У Миколаєві відпрацьовують скарги містян на медзаклади: перевірено ще дві лікарні, - ФОТОУ Миколаєві робоча група з питань медицини продовжує відпрацьовувати скарги на медзаклади, цього разу працювали в дитячій обласній лікарні та обласній офтальмології.

Як пишуть в облраді,  основний масив скарг на дитячу лікарню стосується незадовільного стану самих приміщень.

Нагадаємо, що раніше президент України Володимир Зеленський звернув увагу на стан палат у дитячій обласній лікарні.

«Люди скаржились на відсутність пральних машинок, туалетів, старі ліжка тощо. Хочу зауважити, що зараз в лікарні облаштовують спеціальний блок для прання, вже закуплені потужні пральні та сушильні машинки. Також триває ремонт в одному з корпусів, де планують облаштувати кабінети вузьких спеціалістів. Були скарги на відсутність санвузлів у онкогематологічному відділенні, але ми перевірили умови та поспілкувалися із батьками дітей, які зараз проходять лікування, та проблеми не виявили», – розповів Антон Табунщик.

У своїх скаргах люди також зауважували, що в лікарні немає стоматолога та офтальмолога, але і облраді пишуть, що в закладі є кабінет стоматолога, котрий приймає пацієнтів щодня, та окуліста, який паралельно працює в обласній офтальмології та приймає тут кілька днів на тиждень. 

«Також з квітня цього року тут працює «Школа супергероїв», де діти, які перебувають на тривалому лікуванні, мають змогу не втрачати час та продовжувати навчання. Поспілкувалися із її керівником стосовно особливостей та нюансів роботи, а також з дітлахами, які якраз займалися з вихователем. Крутий проєкт, особливо в сьогоднішніх реаліях», – додав Табунщик. 

А от в  обласної офтальмологічної лікарні очільник облради зазначив, що основна проблема  – великі черги. Керівництву закладу рекомендації для усунення цієї проблеми.

«Це може бути ІР-телефонія, консультант для запису, який особисто допомагатиме людям записуватися на прийом онлайн тощо. Загалом, лікарні мають певні недоліки з різних причин, але ми працюємо над їхнім вирішенням», – підбив підсумки Антон Табунщик.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW