Дзеркальні дати 09.09.23 і 23.09.23 у вересні: як привернути успіх і позитивні зміни в своє життяУ першому місяці осені 2023 року очікуються дві дзеркальні дати, які з погляду астрології та езотерики є особливими, мають магічну силу. У ці дні можна залучити до свого життя удачу та щастя, якщо провести їх правильно.

9 вересня – вдалий день для нових починань

Перша дзеркальна дата вересня найкраще підходить для планування, а також реалізації своїх мрій та цілей. Потрібно сфокусуватись на позитивних змінах, щоб досягти міцного енергетичного зв'язку з Всесвітом і впустити зміни до свого життя.

Фахівці радять використати цей день такими способами:

  • складання планів – у цю дату спостерігатиметься підвищення енергії, тому навіть найамбітніші плани матимуть великі шанси на реалізацію, якщо вони будуть підкріплені дієвим планом для руху вперед;
  • особистісний розвиток – цей день вдалий для початку здобуття нових знань та навичок;
  • втілення мрій – можна нарешті приступити до реалізації того, про що ви давно мріяли, але ніяк не наважувались зробити перші кроки, адже ця дата стане початком вашого шляху до успіху.

23 вересня - досягнення життєвої гармонії

Друга дзеркальна дата припадає на день осіннього сонцестояння, коли в природі відбувається зміна пір року. Цей час впливає на наше сприйняття та напрям енергії.

Щоб обернути цей день на свою користь, варто дослухатись до порад фахівців:

  • поєднання з природою – день, коли природа готується до змін, варто провести на свіжому повітрі, щоб наповнитися енергією та віднайти гармонію всередині себе;
  • релакс – цей день вдалий для отримання внутрішнього балансу та спокою, для чого якнайкраще підходять медитації та роздуми, які одночасно допоможуть стати більш сприйнятливими до позитивних енергій;
  • турбота про здоров’я – варто провести цей день з користю для організму, приділивши увагу своєму самопочуттю, займаючись спортом, споживаючи здорову їжу.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW