У Мінфіні розповіли, чи очікувати українцям підвищення податків у наступному роціПроєкт державного бюджету на наступний рік в Україні не супроводжується проєктом закону про внесення податкових змін. Міністр фінансів Сергій Марченко наголосив, що в наступному році держава планує зберегти стабільність податкової системи, не збільшуючи навантаження на громадян в умовах війни.

Чого чекати українцям у новому році

Однією з основних ініціатив Міністерства фінансів є перерозподіл податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Зараз цей податок спрямовується в місцеві бюджети, але в контексті поточних викликів міністерство пропонує впровадити "військовий" ПДФО, частину якого буде спрямовано до загального фонду державного бюджету на потреби сектору безпеки та оборони. Ця ініціатива націлена забезпечити фінансову підтримку військових та зміцнення обороноздатності країни.

Ми не маємо наміру вносити окремі зміни до Податкового кодексу. Ми вважаємо, що податкова система має бути стабільною під час війни, - заявив міністр фінансів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW