Вибухи на Дніпропетровщині: у Кривому Розі завершена пошукова-рятувальна операціяПошуково-рятувальна операція у Кривому Розі завершена. Відомо про одного загиблого та 40 травмованих. На місці ворожого удару комунальні служби продовжують розбирати завали.

Про це повідомляє редакція 056 з посиланням на керівника Криворізької РВА Євгена Ситниченко. 

Євген Ситниченко повідомив щодо ситуації по ранковому прильоту. На цю хвилину травми отримали 40 людей, нажаль одна людина загинула.

«Троє чоловіків знаходяться в лікарні в тяжкому стані, лікарі роблять все можливе. Рятувальна операція завершена. Зараз працюють усі комунальні служби, які розбирають завалля, розгорнуті штаби допомоги. Розпочато подворовий та поквартирний обхід для уточнення інформації», – зазначив Євген Ситничекно.

Раніше ми повідомляли про черговий акт терору ворога, скоєний сьогодні вранці. Ворожа атака забрала життя вільнонайманого працівника поліції охорони. 

Внаслідок ракетного удару рф пошкоджено адмінбудівлю поліції, службовий транспорт та розміщені поруч житлові будинки.

Девʼять працівників поліції дістали поранення, трьох із них дістали з-під завалів. Лікарі надають усім медичну допомогу.

На місці продовжують працювати рятувальники та поліцейські: слідчо-оперативні групи, криміналістична лабораторія, вибухотехніки і кінологи, патрульні. 

Також розгорнуто мобільний пункт прийому громадян, куди люди можуть звернутися за допомогою і повідомити про пошкодження майна.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW