Як в одній з Буковинських громад вшановують пам’ять трьох захисниківНа Буковині встановили меморіальні дошки захисникам, які загинули на фронті.

Нещодавно в Клішковецькій громаді пройшли церемонії встановлення меморіальних дошок, присвячених захисникам України, які віддали своє життя за незалежність та суверенітет нашої великої країни.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

Євгеній Басараб, Дмитро Скрипей, Василь Мойсеєнко - випускники шкіл цієї громади. Вони обрали шлях служіння Україні й загинули, захищаючи її незалежність від окупантів. 

Отримуйте новини на ваш телефон, підпишіться на наш  Viber

Євгеній Басараб був сапером, Дмитро Скрипей працював механіком-радіотелефоністом, а Василь Мойсенко водієм мотопіхотного батальйону, але їх об’єднував вибір боротися за Україну.

Меморіальні дошки встановлені на фасадах ОЗО «Перебиковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» та ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів». На дошках викарбувані імена героїв та короткі дані про них. На дошці викарбували останні слова Дмитра Скрипея: «Скажи перебиківським, щоб спали спокійно, ми тут оберігаємо ваш сон». Ці слова назавжди залишаться в пам'яті односельців і стануть символом їхньої мужності та жертовності.

Ініціатива покласти ці меморіальні дошки була започаткована вчителями шкіл, у яких вчилися ці герої.

Війна незалежно від свого ступеня і масштабів завжди забирає людей, але важливо пам'ятати, що кожен з них - це не просто військовий, а син, брат, омріяний наречений, улюблений учень. Меморіальні дошки - це не тільки присвята загиблим героям, але і збереження пам'яті про них, про те, що їх жертва була не даремною. 

Читайте також:

  • З Буковини до Донеччини: історія полеглого захисника України Івана Науменка
  • Буковина втратила воїна: на Сумщині загинув захисник Денис Маковій


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW