Чи можуть водії, перебуваючи за кермом, уникнути вручення повістки: дали чітке роз’ясненняВ Україні продовжує діяти правовий режим воєнного стану, а разом із ним і загальна мобілізація. Є думка, що той, хто за кермом, може уникнути вручення повістки. Юрист компанії Riyako&Partners Катерина Аніщенко пояснила, наскільки це відповідає дійсності.

Вона підкреслила, що з моменту початку повномасштабного вторгнення законодавство щодо військового призову з мобілізації суттєвих змін не зазнало, а значить, місце вручення повістки все ще не регламентовано, пише Твоя машина.

Водночас Аніщенко звернула увагу, що оформлена належним чином та підписана уповноваженою особою повістка вручається безпосередньо адресату. Тобто співробітники ТЦК повинні підходити до вас із повісткою, що вже виписана на ваше ім’я. В іншому випадку, при врученні документа першим зустрічним автомобілістам на парковці або дорозі, можуть виникнути сумніви в дійсності такого вручення, а також забезпечення права адресата на інформацію.

При цьому юрист зазначає, що військкоми можуть вручати повістки водіям разом із поліцією. Якщо вони вимагають від нього відкрити вікно та взяти документ, це можна вважати офіційним процесом вручення. Також Аніщенко наголосила, що у законі немає прямої заборони на зупинку транспортного засобу військкомами для вручення повістки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW