Обмін водійського посвідчення за кордоном: де й у яких випадках доступна послугаПовномасштабне вторгнення рф на територію України призвело до низки негативних наслідків, однією з яких став масовий виїзд громадян з їхніх домівок та переїзд за кордон. Українці, які перебувають у інших державах через війну, можуть здійснити обмін свого водійського посвідчення в підрозділах Державної служби України з питань документів та ідентифікації особи (ДП «Документ»). Наразі ця послуга доступна у декількох європейських країнах, розповіли в Головному сервісному центрі МВС розповіли.

Хто і коли може обміняти водійське посвідчення

За даними ДП «Документ», протягом восьми місяців обмін водійських посвідчень за кордоном українські громадяни здійснили більше ніж 25 000 разів. 

Основні ситуації, у яких громадяни України можуть скористатися цією послугою, включають:

1. закінчення терміну дії посвідчення;

2. затерті або нерозбірливі написи на пластиковому бланку;

3. зміна персональних даних;

4. бажання замінити старий зразок посвідчення на новий.

Важливо пам'ятати, що наразі центри ДП «Документ» не надають послуги щодо відновлення втрачених чи викрадених водійських посвідчень за кордоном. Заміна можлива лише для фізичних посвідчень або їх електронних версій, сформованих через портал "Дія" чи Електронний кабінет водія.

На сьогодні, ця послуга доступна громадянам України, які перебувають в шести країнах - Польщі, Чехії, Словаччині, Німеччині, Туреччині та Іспанії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW