Руїни на стадіоні "Авангард" стоятимуть ще три роки: депутати міськради дозволилиРішенням сесії депутати міської ради сьогодні вчергове продовжили договір оренди на землю на стадіоні "Авангард" ще на три роки. Мова про ту ділянку землі, де вже близько 20 років стоїть недобудова. Власник цих руїн вчергове запевнив депутатів, що має інвест-проект на будівництво готелю і цього разу вже обов'язково буде будувати.

Ця міська рада вже вдруге продовжує договір, а раніше це робили попередники. Під час засідання депутати Колотов і Рассадін виступали за продовження договору на максимальний термін у три роки. Хоча в земельній комісії, яка приймала попереднє рішення по цьому питанню, були іншої думки.

"Земельна комісія рекомендує продовжити оренду, але на два роки. Водночас зазначаючи, що проект не може бути реалізований. Інвестор запевняє, що збудує огорожу, а мінімум три роки не буде будівництва", - зазначив голова земельної комісії Литвин.

З розумінням, що проект будівництва готелю не буде реалізований, голова комісії все ж прийняв рішення продовжити договір оренди. Більшість депутатів міської ради підтримало таке рішення.

Відповідно до інвест-зобов'язань орендатора, він не зобов'язаний взагалі щось будувати, лише встановити нову будівельну огорожу. Таким чином, химера на центральному стадіоні мулятиме очі ще як мінімум три роки. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW