"На керівника можуть бути відкриті кримінальні провадження": міськрада зі скандалом дала Широкопоясу 140 тис грнСьогодні у міській раді Звягеля відбулося сесійне засідання. Одним з найбільш обговорених виявилась пропозиція депутата міської ради Олександра Широкопояса, який запропонував виділити додаткові зарплати керівництву Управління культури та туризму, яке він сам і очолює. 

Пряма мова Олександра Широкопояса:

"У нас три людини працює, начальник, заступник і спеціаліст. Як голова комісії, депутат міськради я вважаю зарплати апарату міськради дуже низькими. Керівник підписує документи, несе якусь відповідальність, на нього можуть бути відкриті кримінальні провадження. І вони (керівники) не можуть отримувати зарплати, як прибиральники. З вищими освітами, працюючи зранку до ночі".

Частина депутатів виступили проти збільшення бюджету на оплату праці Широкопояса та його заступників ще на 140 тис до тої суми, на яку ці зарплати вже раніше були збільшені.

Депутат міськради Сергій Колотов з цього приводу зазначив:

"Питання фінансування галузі вирішується на початку року, всі зарплати профінансовані на 100%. Питання, якщо всі кошти профінансовані, то чому зараз потрібні додаткові кошти? Зараз на управління виділяється 52 млн грн. Це рекордна сума, якось раніше і за 35 млн вкладалися".

Однак, більшість депутатів міської ради підтримала пропозицію Широкопояса і проголосувала за виділення йому додаткових коштів на зарплату.

Нагадаємо, також сьогодні на сесії міськради розглядали питання виділення коштів на ремонт комунальної аптеки. Депутат Широкопояс під час обговорення висутпив проти та натякнув на можливу ліквідацію аптеки та передачі її приміщення на інші цілі. 

Раніше Управління культури і туризму міської ради, яке очолює депутат Широкопояс виділило бюджетні 500 тис грн на купівлю книжок, 785 тис - на ремонт туристичного центру. Хоча раніше будівлю під туристичний центр забрали в бібліотеки нібито через брак фінансування, а найстарішу бібліотеку міста ліквідували. 

Відомо, що Управління культури та туризму витрачає значні кошти на закупівлю квітів, ймовірно, за значно завищеними цінами.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW