У Тернополі за 10 днів лікарі поставили на ноги пацієнта, який не міг ходитиУ Тернополі лікарі за 10 днів поставили на ноги пацієнта, який не міг ходити. Про це повідомили на сторінці медичного закладу.

Пацієнт у віці 30 років з діагнозом: компресійна ішемічна нейропатія, що супроводжувалася плегією м'язів згиначів обох стоп, при поступленні у відділення він не міг навіть піднятися з крісла. Але на 10-й день реабілітації почав ходити з допомогою милиць, а далі робив самостійні спроби пересування. Він не лише показав приклад безмежної сили волі й бажання повернутись до активного життя, але й став мотиватором й стимулом для тих, хто поряд.

В лікарні кажуть, що це ще одна надзвичайна історія - військовослужбовця, який переніс ампутацію обох нижніх кінцівок. А сьогодні ми спостерігаємо, які він навчається ходити на протезах за допомогою ходунків. Маленькими кроками він щодня йде до своєї власної перемоги.

"Наше відділення реабілітації - це місце, де кожен день пацієнти відкривають нові горизонти, доводячи, що тіло може відновлюватись, навіть коли здається, що всі шляхи закриті. Результат таких досягнень - це спільна праця медиків й пацієнтів щодо відновлення ментального й фізичного здоров'я. Ми чітко знаємо, що всі зусилля були б марні без нестримної жаги та любові до життя та віримо у кожного", - йдеться в повідомленні.

У Тернополі за 10 днів лікарі поставили на ноги пацієнта, який не міг ходити (ФОТО), фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW